Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře REHAU od Kinghouse

plastové okno

Jsme zaregistrováni v seznamu odborných dodavatelů programu ZELENÁ ÚSPORÁM - odkaz na náš zápis

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající akce, podrobnosti o nich naleznete zde: AKČNÍ NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN

Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře REHAU se zasklením PILKINGTON (případně s dveřními výplněmi VP TREND) a kováním firmy ROTO (u standardních oken s mikroventilací).

Okna a dveře vyrobené z německých profilů REHAU dodáváme s nejkvalitnějšími komponenty, aby jejich vlastnosti uspokojili i nejnáročnější zákazníky. Firma PILKINGTON, která vyrábí dvojskla a trojskla do oken dodávaných firmou Kinghouse, vyrábí a dodává skla například do automobilů Mercedes. Firma ROTO je lídrem na trhu s kováním pro plastová okna a jejich bezpečnostní prvky dodávané již v základním provedení, splňují přísná kritéria evropských norem.

  roto rehau   

Plastová okna, balkónové a vchodové dveře REHAU od firmy Kinghouse

Zajišťují vám příjemné klima v místnostech ať venku prší nebo sněží. Plastová okna REHAU s pěti nebo šesti komorového profilu s konstrukční hloubkou 70 nebo 80mm (86mm - GENEO®) a dvěma těsnícími rovinami zamezí průniku zimy, průvanu, prachu, vlhkosti a v neposlední řadě i hluku. Systém pěti a šesti komor navíc vytváří izolační bariéru mezi nízkou vnější teplotou a teplým vnitřním prostorem. Výsledkem je tak vynikající hodnota koeficientu tepelného prostupu Uf*=1, W/m K. Plastová okna REHAU jsou tak ideální nejen pro novostavby s nízkou energetickou náročností (nízkoenergetické stavby), ale i pro velké snížení energetických nákladů na topení u rekonstrukcí.

S plastovými okny a dveřmi ze systému REHAU výrazně snížíte ztrátu tepla okny až o 75%!

Vkusné tvary a vynikající vlastnosti

Plastová okna a dveře REHAU nabízí rozmanité tvary a provedení pro mnoho architektonických možností. Můžete vzhled Vašeho domu zvýraznit například použitím profilů se zaobleným nebo sešikmeným tvarem na pohledové straně. Pomocí plastových oken s příčkovou konstrukcí podpoří stylový vzhled Vašeho domu.

Plastové okno Rehau Zaoblené křídlo profilu
REHAU Brillant-Design
okno Rehau Brillant řez Detail profilu
REHAU Brillant-Design
probarvený profil plastového okna Rehau Ukázka probarvení
materiálu

Rehau Kvalita Rehau ISO9001

barvy oken Rehau

Plastová okna, dveře a okenice v široké škále barevných provedení

Výplně stavebních otvorů musí mít schopnost oslovit svým vzhledem – za tímto účelem je k dispozici nepřeberné množství barevných dekorů, a to jak v pastelových barvách, tak i v provedení věrné imitace dřeva. Tyto barevné dekory je možno použít jak v provedení jednostranném, tak i v oboustranných barevných kombinacích. Na pobočkách Kinghouse jsou veškeré vzorky povrchů k dispozici. Po dohodě je možné si vzorníky barev zapůjčit k případnému porovnání povrchů oken, které jste si již nechali namontovat v minulosti.

 

Vlastnosti plastových oken ze systému REHAU

  • rozmanité možnosti vzhledu dané různými šířkami profilového paketu
  • hladký povrch zaručující snadnou údržbu a čištění
  • šikmá drážka v rámovém profilu pro lepší odvedení vody a jednoduché čištění
  • optimální statické vlastnosti dané armováním s vysokou stavební hloubkou
  • stejné armování v rámovém i křídlovém profilu snižuje skladové zásoby
  • volitelné naextrudované těsnění pro racionálnější výrobu
  • ekologicky přijatelný, recyklovatelný materiál

tabulka úspory tepla s okny Reahau

Zvukově-izolační vlastnosti oken Rehau jsou další velkou předností námi dodávaných oken.

Profily REHAU představují vysoký standard a díky neustálému technologickému vývoji patří konstrukčně k nejlepším na světě. S plastovými okny REHAU si vychutnáte ticho a klid. V kombinaci s dvojskly a trojskly světoznámé značky PILKINGTON Vás jejich protihlukové vlastnosti mile překvapí.

 

Bezpečnostní prvky součástí již v základu oken Rehau.

Dvě rohová vedení s bezpečnostními hřibovými uzávěry, která patří v kombinaci s příslušnými rámovými uzávěry již do základní výbavy kování Roto NT, zajišťují účinnou ochranu okna proti vloupání. Otevíravě sklopné kování Roto NT je vhodné pro okna splňující požadavky podle DIN V EN 1627-1630 a to až do třetí bezpečnostní třídy. Při těchto zkouškách je zkoušena odolnost celého okna proti vloupání.
Vysoký stupeň zabezpečení již v standardním provedení a inteligentní konstrukce minimalizuje náklady spojené s dodatečným požadavkem na posílení odolnosti okna proti vloupání. Jen firma Roto nabízí možnost posílení odolnosti okna pouhou výměnou stávajícího typu rámového uzávěru. A kromě toho je možné i další dodatečně použité díly velmi jednoduše propojit se stávajícím závěrovým systémem. Tato výhoda spoří pracovní náklady a přináší vysokou rentabilitu veškerým zpracovatelům stavebního kování Roto NT.
Kování Roto NT je navíc certifikováno zkušebním institutem v Rosenheimu podle DIN 18104-2 tzn. jedná se o kování, jehož bezp. stupeň lze i dodatečně jednoduchým přidáním dalších prvků zvyšovat.

 

Okenní systém Rehau GENEO - převratná novinka s bezkonkurenčními vlastnostmi.

Reahau GENEO

GENEO je energeticky nejlepší systém okenních profilů se stavební hloubkou 86 mm, který je v současnosti na trhu. Použitím profilu GENEO docílíte energeticky úsporných oken nejvyšší kvality. Docílíte příjemného klimatu v obytných místnostech, které je jedním z častých požadavků investora. Hlavní výhodou je, že nový systém splňuje veškeré energetické požadavky, aniž by se snížily vynikající zvukově izolační vlastnosti. Použitím systému GENEO získají okna zvukově izolační třídu 5, třídu 2 v odolnost proti vloupání, a to bez ocelových výztuh a při zachování nadstandardních tepelně izolačních vlastností. Vzhledem k použití vlákenných kompozitů v konstrukci profilu, není nutné použití výztužné oceli, čímž se také zamezí vzniku tepelných mostů.
Systém se středovým těsněním a termomoduly dosahuje při standardní stavební hloubce tepelných hodnot až na hranici stanovené pro pasivní domy. Právě dokonalé energetické vlastnosti jsou nejdůležitějším kritériem při vývoji REHAU okenních profilů nové generace. Výsledkem toho je nová dimenze konstrukce okna, tvořená revolučním spojením špičkového materiálu RAU-FIPRO® a inovativní konstrukce profilu: REHAU GENEO®.Reahau GENEO
Špičkový materiál RAU-FIPRO, exkluzivně vyvinutý pro GENEO, nabízí právě v oblasti oken ojedinělé výhody. Vlákenné kompozity se osvědčily v náročných podmínkách leteckého průmyslu i Formuli 1. Právě proto je tento materiál cíleně použit v profilu GENEO a zajišťuje jeho vynikající stabilitu, tuhost v krutu a lehkost. Srovnatelné systémy s ocelovým armováním jsou až o 40% těžší než profily GENEO. To znamená jednoznačně rychlejší, snadnou a především lehčí manipulaci při výrobě, transportu i montáži. Okna z profilu GENEO překvapí nejen svými vynikajícími energeticky úspornými vlastnostmi. Zaručují navíc vysoký komfort. Díky jedinečné zvukové izolaci nabízejí příjemný klid a optimální bezpečnost. Nezanedbatelná je i snadná manipulace s oknem při jeho zavírání a otevírání. Zcela nově koncipované těsnění výrazně redukuje uzavírací tlak.
Jelikož orientace do budoucna úzce souvisí se životním prostředím, je GENEO optimální pro zařazení do standardizovaného materiálového recyklačního procesu RAU-FIPRO.

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající akce, podrobnosti o nich naleznete zde:
AKČNÍ NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN

Stránku s katalogy dveřních výplní pro plastové vchodové dveře najdete na:
DVEŘNÍ VÝPLNĚ PRO PLASTOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE

www.vstavby.cz/vodoinstalace-rozvody-vody/
Kinghouse - okna, dveře, příslušenství Přejít na Okna, dveře, příslušenství Kinghouse e-shop - nábytek a doplňky Kinghouse kontakt
zpět na začátek stránky