O společnosti

Společnost Kinghouse, s.r.o. se specializuje na dodávku staveb, od těch nejjednodušších až po rodinné domy, a to včetně projektových dokumentací. Stavíme rodinné a rekreační domy, restaurační zařízení, penziony, víkendové chaty, sauny, zahradní a nářaďové domky, altány. Naše nízkoenergetické domy jsou trámové konstrukce s výplní z minerální plsti, které nabízíme v mnoha povrchových variantách, od omítkové povrchové úpravy až po srubové a roubené provedení. Srubové stavby a roubenky realizujeme z kulatiny a hranolů o rozměrech od 14 cm do 25 cm.

Prodejní centrum v Sedmihorkách u Turnova je oficiálním zastoupením a vzorkovou prodejnou společnosti Kinghouse jako dodavatele interiérových a vstupních dveří značek PORTA DOORS, POL-SKONE, MASONITE a SAPELI, zakázkových dveří z masivu, dřevěných oken EURO IV - 68 R6, plastových oken vyráběných z profilů REHAU a finských saun a infrasaun značky Kinghouse®.

www.vstavby.cz/vodoinstalace-rozvody-vody/
Kinghouse - okna, dveře, příslušenství Přejít na Okna, dveře, příslušenství Kinghouse e-shop - nábytek a doplňky Kinghouse kontakt
zpět na začátek stránky